Військово-патріотичне виховання

Куточок ДОПРИЗОВНИКА

25.10.2023.відбулося засідання шкільного методичного об'єднання класних керівників, в роботі якого взяв участь викладач предмету "Захист України " Центру військово-патріотичного виховання Зібаров В. В.. Обговорювалося питання "Військово-патріотичне виховання молоді у сучасному аспекті". (фото)

На виконання Наказу відділу освіти № 120 від 03.10.2023  «Про організацію оборонно-масової роботи» та з метою проведення цілеспрямованої роботи з національно-патріотичного виховання підростаючого покоління, у ліцеї проведено Декаду оборонно –масової роботи  з 09.10.2023 по 20.10.2023., а саме:

1.Нараду з класними керівниками з питань підготовки заходів щодо проведення декади оборонно-масової роботи

2. Години спілкування до Дня захисника України «ЗА НАШУ РІДНУ УКРАЇНУ, ЩО ЗБЕРЕГЛИ ЗА ВСІ ВІКИ НИЗЬКИЙ УКЛІН І ТРИЧІ "СЛАВА!" УКРАЇНСЬКІ ЗАХИСНИКИ!» Години спілкування проведені  у форматі «круглого столу» із циклу «Галерея історичних портретів»(9-11кл.), дискусійного клубу: «Чи існує скарб Полуботка?»(9кл.), кінолекторію «Герої-захисники нашої держави» (7-8 кл.), майстер-класів по виготовленню сувенірів для захисників і захисниць.

3. Виставку літератури до Дня  захисника України «Україна в моєму серці» у бібліотеці.

4. Оформлено куточок допризовника на padlet-дошці у розділі «Військово-патріотичне виховання» на сайті ліцею

5. Онлайн-вікторина учнів 10, 11 класу на тему "Козацькiй славi жити у вiках"за участю викладача предмету «Захист України» Центру військово- патріотичного виховання Зібарова В.В.

6. Виставка малюнків на  Jamboard  для учнів 1-5 класів «Миру Україні бути»

7. Участь у роботі  « Школи безпеки» Національного університету цивільного захисту України.

8. Участь учнів 5-11кл. у Всеукраїнському Уроці Єдності, присвяченого темі протидії дезінформації і маніпуляціям.

9. Засідання шмо класних керівників по темі « Військово-патріотичне виховання молоді в сучасному аспекті» за участю викладача предмету «Захист України» Центру військово- патріотичного виховання Зібарова В.В. планується під час канікул (25.10.2023.) у рамках Декади.

10. У 1-11 класах проведено волонтерські акції: «Подарунок солдату», «Вітаємо зі святом!», «Частинка серця для солдата». Сувеніри і малюнки  передані захисникам і захисницям на фронт.

У рамках Декади оборонно-масової роботи проведено онлайн-вікторину з учнями 10 та 11 класів на тему "Козацкій славі жити у віках" до Дня захисників і захисниць України викладачем предмету "Захист України" Центру військово-патріотичного виховання Зібаровим В.В. (фото).