У рамках реалізації профілактичних заходів з попередження правопорушень відбулася зустріч учнів 9 класу Красноградського ліцею №3 з тренером Червоного Хреста Наталією Карпенко. Зустріч проходила в рамках проєкту "YABC - Молодь як агенти поведінкових змін" на тему "Ненасильницьке спілкування".

Дуже часто через незнання законів, юнацький максималізм чи елементарне знайомство із сумнівною компанією підлітки можуть потрапити у складну життєву ситуацію. Крадіжки, розбої, шахрайство – це ті види правопорушень, які найчастіше можуть вчиняти неповнолітні. Тому для того, щоб поінформувати підлітків про відповідальність за свої вчинки, а також розповісти про їхні права та обов’язки головний юрист Красноградського Бюро правової допомоги  Дмитро Пілюгін провів правовий урок з учнями 8-А та 8-Б класів ліцею у формі експрес-діалогу.

У рамках реалізації профілактичних заходів з попередження правопорушень у закладі освіти з учнями 10-11 класів організовано зустріч з працівником РВ національної поліції у Красноградській громаді Редько Юлією.
Присутніх ознайомлено з правовими нормами підлітків у рамках закону,  необхідністю дотримуватись правил порядку і безпеки під час воєнного стану, обговорено важливість моральних і етичних цінностей у взаємодії з іншими людьми. Підкреслено, що завжди є альтернативні шляхи вирішення конфліктів та подолання проблем.
Під час практичної частини учні закріпили навички надання  першої невідкладної допомоги потерпілому при кровотечі.

29 січня Україна відзначає День пам’яті Героїв Крут. Цього дня ми віддаємо шану стійкості та мужності молодих хлопців,  які так само, як і сьогоднішні захисники України, стали на захист української держави та зупинили нападника.

26.01.24 р. учні 7-А та 6-А класів  відвідали Красноградський краєзнавчий музей  , де відбувся виховний захід "Пам'ятай героїв битви під Крутами".

З метою вшанування пам’яті молодих захисників Української Народної Республіки, які власною кров’ю вписали героїчну сторінку в історію українського визвольного руху, в ліцеї були проведені уроки пам’яті : «Крути – бій за незалежність», «Трагедія, подвиг, пам’ять…». Учні переглянули документальний фільм «Недооцінений урок історії. Герої Крут», після якого провели паралель між тими подіями та подіями, які зараз відбуваються на сході України.

Також учні нашого ліцею взяли участь уучасть у Всеукраїнському літературно-музичному фестивалі вшанування воїнів України «Розстріляна молодість»

Handicap international – Humanity and inclusion – незалежна від всіх урядів організація. Її мета –допомога соціально незахищеним верствам населення в умовах бідності, соціального відторгнення, конфліктів і стихійних лих.

Наразі 30% території України заміновано. На розмінування знадобляться десятиліття. Тому розʼяснювальна робота з населенням надзвичайно важлива. Піклуйтесь про власну безпеку, адже прості правила рятують життя!

Сьогодні представники організації провели роз'яснювальну роботу щодо поведінки під час тривоги і мінної безпеки з учнями 1-6 класів ліцею (фото).

На виконання Наказу відділу освіти № 120 від 03.10.2023  «Про організацію оборонно-масової роботи» та з метою проведення цілеспрямованої роботи з національно-патріотичного виховання підростаючого покоління, у ліцеї проведено Декаду оборонно–масової роботи  з 09.10.2023 по 20.10.2023.

У рамках Декади оборонно-масової роботи проведено онлайн-вікторину з учнями 10 та 11 класів на тему "Козацкій славі жити у віках" до Дня захисників і захисниць України викладачем предмету "Захист України" Центру військово-патріотичного виховання Зібаровим В.В. (фото).

У рамках проєкту "АГЕНТИ ЗМІН":                                                                               Через активні бойові дії у різних частинах країни зростає небезпека від вибухонебезпечних предметів для нашого життя. Шкода, якої можуть завдати ці предмети, непоправна та навіть смертельна.                                                                18 жовтня 2023 року благодійною організацією Червоний хрест для учнів 7-Б класу Красноградського ліцею 3 було проведено майстер-клас "Мінна безпека".

Фахівці Національного університету цивільного захисту України, за підтримки Департаменту цивільного захисту Харківської обласної військової адміністрації, започаткували «Школу безпеки». Заняття проводять в онлайн-форматі. Під час лекцій науково-педагогічні працівники університету розглядають з дітьми 1-11 класів найважливіші теми воєнного сьогодення - «Правила поведінки під час обстрілів», «Правила пожежної безпеки, дії при пожежі», «Мінна безпека», «Безпечна дорога», а також «Психологічна допомога в умовах війни».