Свята та розваги

Перше найулюбленіше зимове свято -
День Свято Миколая відбулося для вихованців  дошкільного підрозділу Красноградського ліцею #3.
Для дітей педагогічний колектив підготував святкову виставу "Їде до нам Святий  Миколай".   Малята ознайомилися з чарівною історією, традиціями свята в Україні, співали пісні та весело  грали з Миколаєм.
 Кожна дитинка не залишилась без маленького смаколика від Миколая.         Фото

Традиційне святкування Дня фізичної культури і спорту в Україні припадає на другу суботу вересня.Це стало хорошою традицією і в нашому закладі, 08.09.2023 н.р. наш дошкільний підрозділ долучився до  проведення заходів.  Вихователі підготували цікаві відеоролики з теми спорту, з якими діти ознайомилися в асинхронному форматі. Впродовж дня педагоги  поповнили скарбничку знань дітей про різноманітні види спорту, значення фізкультури для зміцнення здоров’я. Під час прогулянкової активності старша група №1 пограли в цікаві рухливі ігри, а також інструктор з фізичного виховання Пивоварова О.І. провела для дітей цікаву спортивну розвагу.

Фото челендж "Ми малята спортивні,  дошкільнята" Приємного перегляду

15.02.2023      Діти спеціальної логопедичної групи разом з музичним керівником Дорошенко Н.Т підготували  тематичну розвагу "Зустрілися Зима і Весна". Цікава розвага, приурочена  до  Стрітення Господнього, надала змогу більш детальніше познайомити вихованців з певними традиціями цього свята. Приємного перегляду.

27.12.2022  " Новий рік — одне із найулюбленіших свят для дітей. Адже саме новорічне свято дарує здійснення найзаповітніших дитячих бажань, чудові подарунки,  а головне — особливу, неповторну атмосферу чарівної казки. Вихованці старшої групи, та спеціальнї логопедичної групи підготували привітання. Приємного перегляду. Приємного перегляду.

15 лютого в Україні святкують свято Стрітення. Педагоги нашого закладу створили для дітей справжнє свято з веселими іграми, змаганнями, пригощанням для малят у вигляді жайворонків. Не обійшлося на святі і без чарівних гостей квітучої та дзвінкоголосої Весни та поважної пані Зими,  адже це свято зустрічі цих пір року, під час якої вони змагаються, хто ж переможе Зима чи Весна.  Наприкінці свята Зима з Весною пригостили малят печивом у вигляді птахів жайворонків, що символізують скорий прихід довгоочікуваної Весни.  Знайомлячи вихованців з різноманітними народними святами, звичаями та традиціями святкування, ми залучаємо дітей до народознавства, формуємо у них національну свідомість, гордість за свою приналежність до такої нації, як українці, повагу до народних традицій.

17 січня у світі відзначають день снігу. Це дійсно одне із веселих свят. А як полюбляють дітки бавитися зі снігом, ліпити кумедні снігові фігури, досліджувати його, робити поробки з сніжинками, а також влаштовувати різні змагання на санчатах. Наші малюки хочуть поділитися з вами своїми незабутніми емоціями від зимових розваг.

Зима для дітей — це час активних ігор і веселих розваг.  На радість дітям, на вулиці випав сніжок. Зимові забави в дошкільному закладі  проходять дуже весело. Сьогодні до нас завітав казковий герой ,який розважив та повеселив дітей. Взимку, діти  із задоволенням катаються на санчатах, грають в сніжки, працюють вправно лопатами, розчищаючи сніг, будують  фантастичні споруди, проводять досліди!

Свято наближається! Запахло свіжою сосною, підготовлена чудова фотозона, оформлені групові кімнати, триває підготовка в Красноградському ліцеї №3 (дошкільний підрозділ) до святкових заходів. Готуємося весело зустріти зимові свята.

З 03.11 по 12.11.2021 в Красноградському ліцеї №3 (дошкільний підрозділ) у всіх вікових групах відбулися осінні свята "Золота осінь"