Прийом до закладу

Мережа класів Красноградського ліцею №3, кількість учнів та наявність вільних місць у класах станом на 05.09.2023

Першочергово до закладу освіти зараховуються усі діти, місце проживання яких на території обслуговування закладу освіти підтверджене, а також діти, які є рідними (усиновленими) братами та/або сестрами дітей, які здобувають освіту у цьому закладі, чи дітьми працівників цього закладу освіти, чи випускниками дошкільного підрозділу цього закладу освіти (у разі його наявності).

Перелік документів для зарахування до 1 класу:
1) заява одного з батьків дитини (з пред’явленням документа, що посвідчує особу заявника);
2) копія свідоцтва про народження дитини (під час подання копії пред’являється оригінал відповідного документа);
3) оригінал або копія медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду», затвердженою наказом Міністерства охорони здоров’я України від 16 серпня 2010 року № 682, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 10 вересня 2010 року за № 794/18089.

Терміни прийому документів для зарахування до 1 класу: відповідно до розпорядження Красноградської міської ради (орієнтовно з 10 квітня до 31 травня щорічно).

Способи подання документів для зарахування до 1 класу:
- електронною поштою у сканованій формі без електронного цифрового підпису на електронну адресу [email protected] з поміткою «Заява до 1 класу»;
- за допомогою порталу ІСУО - https://school.isuo.org/ (Інструкція для батьків);
- особисто, у зручний і безпечний для Вас час.

Спроможність закладу освіти: у 2024/2025 навчальному році планується функціонування двох 1-х класів (кількістю 40 учнів).

Територія обслуговування, закріплена за закладом:

• вул. Полтавська (парні номери від вул. Захисників України до вул. Української);
  • вул. Українська (від вул. Полтавської - до кінця);
  • вул. Захисників України (непарні номери від вул. Полтавської до Бородинського Яру);
  • вул. Гоголя;
  • вул.Покровська (від вул. Захисників України – до кінця);